Ładowanie strony

W sezonie letnim zapraszamy również do organizacji imprez plenerowych w naszej restauracji. Jest ona położona na niezwykle malowniczym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu miejskiego „Żwirownia”. W okolicy znajduje się dużo zieleni, panuje ogólna cisza i spokój. Wszystkie te atuty przemawiają za wyborem restauracji Magnolia Rast na miejsce organizacji imprezy plenerowej. Gwarantujemy nie tylko smaczne posiłki i profesjonalną obsługę imprezy, ale także niezapomniane wrażenia.

 

Jak przebiega organizacja imprez w plenerze?

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez plenerowych. W razie niepogody zapewniamy przestronne namioty dla ochrony naszych Gości. Naszą ofertę dopasowujemy do Państwa życzeń i indywidualnych preferencji. Posiadamy doświadczenie w organizacji różnych imprez plenerowych „pod gołym niebem”. Zajmujemy się zarówno organizacją biesiad, jak i plenerowych przyjęć okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią wysłuchamy Państwa propozycje oraz przedstawimy szczegółową ofertę związaną z organizacją imprezy plenerowej w naszej restauracji.

 

Atrakcje dla dzieci

 

Obok restauracji znajduje się również plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu nasi najmłodsi Goście z pewnością nie będą się nudzić, siedząc przy stole podczas uroczystości. Zamknięty teren należący do restauracji gwarantuje bezpieczeństwo uczestników zabawy.

Imprezy plenerowe dla dzieci w naszym obiekcie to świetny wybór m.in. w sezonie letnim. W tym czasie najmłodsi mogą bowiem skorzystać z placu zabaw, a także zielonych terenów przynależących do restauracji nad wodą blisko Świdnicy. Oferujemy różnego rodzaju atrakcje zwłaszcza podczas rodzinnych spotkań, jak komunie czy wesela. Do naszego obiektu często przyjeżdżają również rodziny z dziećmi szukające spokojnego wypoczynku nad dolnośląskimi jeziorami.

 

Jakie imprezy plenerowe organizujemy?

 

Zajmujemy się organizacją imprez plenerowych o różnym charakterze. To m.in. wydarzenia rodzinne, jak chrzciny, komunie czy wesela. Oprócz tego często na terenie naszego obiektu mają miejsce przyjęcia firmowe, sprzyjające integracji pracowników z danego przedsiębiorstwa. Dopasowujemy szczegóły wydarzenia do potrzeb naszych gości, włącznie z porą jego rozpoczęcia czy serwowanymi daniami.

W trakcie imprez plenerowych nasi kucharze przygotowują pyszne potrawy. Możemy zaoferować kompletne posiłki, składające się z kilku dań, a także przystawek i deseru. Nasze menu regularnie się zmienia, dopasowując się m.in. do trendów w danym sezonie. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko atrakcje na świeżym powietrzu, lecz także pyszne jedzenie, dopełniające daną imprezę.
Zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy imprezę plenerową na miarę Państwa potrzeb, niezależnie od jej charakteru.