Ładowanie strony

W sezonie letnim zapraszamy również do organizacji imprez plenerowych w naszej restauracji Jest ona położona na niezwykle malowniczym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu miejskiego „Żwirownia”. W okolicy znajduje się dużo zieleni, panuje ogólna cisza i spokój. Wszystkie te atuty przemawiają za wyborem restauracji Magnolia Rast na miejsce organizacji imprezy plenerowej. Gwarantujemy nie tylko smaczne posiłki i profesjonalną obsługę imprezy, ale także niezapomniane wrażenia.

 

Jak przebiega organizacja imprez w plenerze?

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez plenerowych. W razie niepogody zapewniamy przestronne namioty dla ochrony naszych Gości. Naszą ofertę dopasowujemy do Państwa życzeń i indywidualnych preferencji. Posiadamy doświadczenie w organizacji różnych imprez plenerowych „pod gołym niebem”. Zajmujemy się zarówno organizacją biesiad, jak i plenerowych przyjęć okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią wysłuchamy Państwa propozycje oraz przedstawimy szczegółową ofertę związaną z organizacją imprezy plenerowej w naszej restauracji.

 

Atrakcje dla dzieci

 

Obok restauracji znajduje się również plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu nasi najmłodsi Goście z pewnością nie będą się nudzić siedząc przy stole podczas uroczystości. Zamknięty teren należący do restauracji gwarantuje bezpieczeństwo uczestników zabawy.