Ładowanie strony

Imprezy

 

W każdej z naszych sal możemy przygotować wymarzone wesele, jubileusz czy imprezę integracyjną. To przestronne pomieszczenia, pozwalające na ustawienia stolików i udekorowanie zgodnie z Państw preferencjami. W takich salach możemy również wydzielić miejsce do tańca, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w trakcie wesel. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Gości, dopasowując wygląd i układ sali do ich wymagań.

Organizujemy też wspaniałego Sylwestra i świetną zabawę na Andrzejki, a nawet zabawy w stylu PRL. Często na terenie naszego obiektu mają miejsce także imprezy integracyjne dla pracowników. Dysponujemy bowiem nie tylko salą, na której odbywają się wesela, lecz także dużym ogrodem, z widokiem na pobliski zbiornik wodny. W sezonie letnim wydarzenie może mieć więc miejsce na świeżym powietrzu, sprzyjając integracji. Wydzieliliśmy też specjalną przestrzeń dla najmłodszych, dzięki czemu nie będą oni nudzić się w trakcie imprezy.

 

Imprezy z wyżywieniem

 

Możemy zorganizować imprezę, w trakcie której nie muszą Państwo martwić się o wyżywienie i inne potrzeby gości. Na miejscu znajduje się bowiem restauracja, serwująca pyszne jedzenie z różnych kuchni świata. Mogą Państwo zamówić u nas konkretny zestaw lub umożliwić gościom samodzielne decydowanie, jakie dania znajdą się na ich stołach. To świetny wybór zwłaszcza w przypadku bardziej eleganckich imprez. Oferujemy zarówno pełne dania obiadowe, jak i szwedzki stół z drobnymi przekąskami. Latem zaproszone osoby mogą również jeść na świeżym powietrzu, przy stolikach umieszczonych na patio.

Bogate menu, świetna muzyka i niezapomniana atmosfera, sprawiają, że kto był pierwszy raz, wraca do nas.
Jesteśmy czynni cały rok, zapraszamy na zabawę pełną wrażeń!