Inspirujące pomysły na imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe to niezawodny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu z innymi osobami. Rzecz dotyczy w szczególności czasu letniego, gdy panują sprzyjające warunki pogodowe. Tego rodzaju wydarzenia powinny przede wszystkim odbywać się w ładnej, malowniczej scenerii. Ważne są jednak także dobrze dobrane atrakcje. Przedstawiamy najciekawsze pomysły na nie.

Pomysły sportowe i artystyczne imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe mogą mieć różny charakter — od sportowego, przez spokojny po artystyczny. Jeśli chodzi o  pomysły na sportowe wydarzenia, to warto tutaj wspomnieć przede wszystkim o minigolfie, który można ustawić np. na łące lub plaży. Ogromną zaletą takiej atrakcji jest fakt, iż może ona spodobać się wielu osobom, niezależnie od wieku. W kontekście sportowego eventu warto również wspomnieć o mobilnej ścianie wspinaczkowej oraz torze gokartowym, który zapewni uczestnikom nieco adrenaliny, a także o trampolinach, które stały się ostatnio bardzo modną formą spędzania czasu.

Jeśli mowa o pomysłach na artystyczne imprezy plenerowe, to warto tutaj nadmienić o efektownych pokazach fireshow, gdzie zobaczymy energiczny taniec połączony z kuglarskimi sztuczkami wzbogaconymi żywym ogniem. Takie show to doskonałe urozmaicenie wydarzeń w plenerze szczególnie w porach wieczornych. Ciekawym pomysłem będzie tu także malowanie piaskiem, widowiska akrobatyczne, pokazy barmańskie, nauka tańca, pokazy pirotechniczne, letnie kino plenerowe, kabaret, pokaz baristyczny czy rysowanie karykatur.

Spokojne eventy i imprezy plenerowe dla dzieci

Jeśli mowa natomiast o spokojnych imprezach plenerowych, to nie może na nich zabraknąć takich atrakcji jak słowiańska osada, przejażdżka Harleyem, fluorescencyjne party, body painting, aerotunel, drukarka 3D, Labirynt Luster, gotowanie z gwiazdą czy przejażdżka limuzyną. Jak wiadomo, dzieci uwielbiają dobrą zabawę, dlatego warto zapewnić im taką rozrywkę jak warsztaty z origami, pokaz baniek mydlanych, basen z kulkami, miniaturowy plac zabaw, wioska indiańska, dmuchańce, malowanie twarzy, żywe maskotki, piłkarzyki czy zwierzęta z balonów.