Jak wybrać miejsce na organizację eventu firmowego?

Eventy firmowe to okazja do integracji pracowników, zaprezentowania oferty potencjalnym kontrahentom, a także do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych. Pozostaje jednak pytanie, jak wybrać miejsce na organizację takiego wydarzenia, aby dobrze spełniało swoją rolę. Na jakie czynniki zwrócić uwagę?

Powierzchnia dopasowana do potrzeb

Przy wyborze miejsca trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na to, ile osób może w nim przebywać w sposób maksymalnie komfortowy. Przykładowo imprezy firmowe w naszym obiekcie dedykowane są dla grup nawet do 200 osób, a wszystko to dzięki naprawdę dużym oraz przestronnym salom z dodatkową klimatyzacją.

Wiele obiektów ma jednak znacznie mniejsze możliwości w tym zakresie, dlatego też warto od razu sprawdzić, dla ilu uczestników są one przystosowane. Można też osobiście udać się do danego obiektu i skontrolować wielkość sali na żywo.

Kameralna atmosfera niemniej ważna

Eventy firmowe to często rozwijanie kontaktów handlowych z potencjalnymi kontrahentami, a także szkolenia, na których pracownikom przekazywane są kluczowe informacje finansowe i biznesowe. Koniecznie trzeba więc zwrócić uwagę na to, czy dany obiekt gwarantuje dyskretną oraz kameralną atmosferę. Niezbędne do tego będą m.in. osobne sale, a także stała opieka pracowników takiego obiektu.

Oferta gastronomiczna

Nie ulega wątpliwości, że podczas eventów firmowych konieczne jest zadbanie o odpowiednią ofertę gastronomiczną dla uczestników wydarzenia. Powinna być ona różnorodna i smaczna tak, aby każda osoba znalazła w niej coś dla siebie. W przypadku takich wydarzeń świetnie sprawdzą się m.in. stoły szwedzkie z szeroką ofertą przekąsek i przystawek, czyli takich, po które można swobodnie sięgnąć. Istotne znaczenie ma też indywidualny dobór menu.

Jak widać wybór miejsca na organizację eventu firmowego to niełatwa decyzja. Jeśli poszukujesz takiego obiektu w Jaworzynie Śląskiej lub okolicach, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że spełni ona Twoje oczekiwania.