Jak zapewnić nocleg gościom weselnym przybyłym z daleka?

Wesele to wyjątkowa uroczystość, którą często świętujemy w gronie nie tylko najbliższej rodziny, ale i osób, które spotykamy bardzo rzadko. W dzisiejszych czasach wielu z nas ma rodzinę i przyjaciół rozrzuconych po całym świecie. Dlatego, gdy zapraszamy ich na ślub i na wesele, powinniśmy zapewnić im możliwość skorzystania z noclegu, szczególnie w sytuacji, gdy pokonują oni setki czy tysiące kilometrów, aby być z nami w tym szczególnym dniu.

Po weselu trzeba się wyspać!

Wesele to czas szalonej zabawy i nie ma co ukrywać, często mocno zakrapianej. Dlatego po całonocnej imprezie, nasi goście powinni mieć szansę odpocząć i się zregenerować, niezależnie od tego, czy następnego dnia będą uczestniczyć w poprawinach, czy będą ruszać w podróż powrotną. Czasy, gdy goście weselni nocowali na śpiworach i karimatach, w pokojach gościnnych domu, już dawno odeszły w niepamięć. Dziś każde małżeństwo czy para, z dziećmi czy bez, powinno mieć do dyspozycji duży wygodny pokój, z dużym łóżkiem i łazienką. Standardem jest też dostęp do bezprzewodowego internetu i wydzielona przestrzeń do pracy, gdyby ktoś z naszych gości musiał odpowiedzieć na ważne wiadomości lub wziąć udział w telekonferencji dzień po weselu.

Wrażenie po weselu, jakie zostawimy naszym gościom, zależy nie tylko od jakości muzyki, gier i zabaw, posiłków i alkoholi, ale i od tego czy po weselu będą mogli spokojnie położyć się spać i następnego dnia wstać wypoczętymi.

Planując noclegi na wesele, warto sprawdzić, jakimi miejscami noclegowymi i w jakiej ilości dysponuje obiekt, w którym planujemy zorganizować zabawę. Ponadto warto poprosić gości o deklarację, kto z nich będzie potrzebował noclegu i jakie ma preferencje do pokoi (np. dwóch kuzynów, którzy znają się od dziecka, przybyłych na wesele bez osób towarzyszących można swobodnie umieścić we wspólnym pokoju, chyba że wcześniej zadeklarują, że potrzebują jednoosobowego pokoju).

Nasza, zlokalizowana w Jaworzynie Śląskiej, restauracja, poza znakomitym menu na wesela, oferuje również pokoje noclegowe dla gości. Korzystając z naszej oferty, nie musisz rozlokowywać gości po wielu okolicznych hotelach czy ośrodkach wypoczynkowych, ponieważ masz wszystko na miejscu. Warto zarezerwować termin na imprezę weselną, wraz z noclegami z odpowiednim wyprzedzeniem. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony i kontaktu z nami, w celu uzyskania większej ilości informacji.