Ładowanie strony

Nasza restauracja oferuje szeroki wybór potraw na co dzień. To doskonały wybór dla osób, które chcą skosztować dań przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Oferujemy propozycje z różnych kuchni świata. Wśród nich pojawia się m.in. włoska pizza, makarony, polskie pierogi, ryby czy potrawy mięsne.

W naszej restauracji nad wodą blisko Świdnicy zjesz pyszne dania składające się z kilku elementów. To doskonały wybór zarówno na obiad, jak i elegancką kolację. Jesteśmy otwarci przez cały rok. Z tego powodu w naszym menu znajdą Państwo zarówno napoje zimne, jak i gorące. Tworzymy też ciekawe drinki, idealne w trakcie wykwintnych kolacji.

 

Potrawy o niepowtarzalnym smaku

 

Jeżeli poszukują Państwo smacznej kuchni, zapraszamy do Restauracji Magnolia Rast. To tutaj znajdują się doskonałe potrawy w bogatym menu.

Nasz szef kuchni każdego dnia dokłada starań, aby zaskoczyć smakiem i zapachem zamawianych dań. Używamy świeżych i również sezonowych składników, aby podać na stół wszystko, co w polskiej (i nie tylko polskiej) kuchni najlepsze.

W naszym menu znajdą Państwo typowo polskie obiady, pizze, makarony, a nawet przepyszne domowe ciasta! Tak skomponowaliśmy kartę, aby zarówno panie, jak i panowie znaleźli coś dla siebie.

Zapraszamy na prawdziwą ucztę smaków!