Ładowanie strony

W ofercie naszego obiektu znajdują się również pokoje gościnne. To świetne rozwiązanie dla Gości z dalszych regionów kraju, którzy chcieliby skosztować naszej wyśmienitej kuchni oraz zanocować na miejscu. Dzięki pokojom gościnnym w Magnolia Rast nie muszą już szukać Państwo innego noclegu.

 

 

Jakie pokoje gościnne oferujemy?

 

Do dyspozycji naszych Gości pozostają pokoje:

  • dwuosobowe,
  • trzyosobowe,
  • czteroosobowe.

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki oraz dostęp do bezpłatnego łącza internetowego. Pokoje wyposażone są też we wszystkie potrzebne sprzęty. Znajdują się w nich łóżka, stoliki lub biurka, szafki nocne. Zapewniamy również ręczniki i artykuły higieniczne. Ceny noclegów zaczynają się już od 70 złotych za osobę.

 

Cisza i spokój, kameralna atmosfera

 

Magnolia Rast znajduje się w przy miejskim stawie „Żwirownia”. Obiekt jest oddalony od ulicy, dlatego w naszych pokojach gościnnych mają Państwo zapewnioną ciszę i spokój, co przekłada się na gwarancję dobrego snu oraz udanego wypoczynku. Naszym Gościom zawsze staramy się zapewnić kompleksową obsługę oraz komfort.

 

Nocleg po uroczystości

 

Do skorzystania z oferty noclegów zachęcamy szczególnie Gości organizowanych w naszej restauracji uroczystości i przyjęć. W naszych pokojach wypoczną Państwo po weselu, konferencji, przyjęciu okolicznościowym, imprezie firmowej lub innej uroczystości. W przypadku wesel – dysponujemy także apartamentem dla Państwa Młodych.

 

 

Komfortowe noclegi przez cały sezon

 

Oferujemy noclegi zarówno dla osób zwiedzających pobliskie miejscowości, jak i tych biorących udział w imprezach na terenie naszego obiektu. Pokoje zostały wyposażone w komfortowy sposób, dzięki czemu dostępne pokoje sprawdzają się nawet w trakcie dłuższych pobytów. Nasz obiekt znajduje się nad malowniczym jeziorem, dlatego zatrzymujące się u nas osoby mogą odprężyć się i oderwać od codziennych obowiązków. Sprzyja temu także restauracja oferująca pyszne potrawy z różnych kuchni świata. W tym miejscu mogą Państwo zjeść wyśmienity obiad, a także skorzystać z menu sezonowego, które zmienia się regularnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym obiektem. Sprawdzimy, czy w danym terminie mamy dostępne pokoje i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w danym przypadku. Nasz obiekt jest czynny przez cały rok. W sezonie letnim często gościmy uczestników wesel z noclegiem koło Świdnicy, komunii czy innych wydarzeń, które organizujemy. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą martwić się koniecznością szukania pokojów dla swoich gości w innych hotelach lub hostelach znajdujących się w okolicy.