Ładowanie strony

Na terenie naszego obiektu znajduje się sala weselna, na której organizujemy różnego rodzaju wydarzenia. Posiadamy dwa pomieszczenia – jedno mieszczące około 100 osób i jedno, w którym możemy ustawić stoliki i krzesła nawet dla 200 osób. To przestrzenie klimatyzowane, pozwalające na komfortowe spędzanie czasu nawet w sezonie letnim.

Nasza sala weselna z noclegiem to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla par, które zapraszają gości z odległych miejscowości. Dzięki temu nie ma konieczności rezerwowania pokojów w innym obiekcie. Goście mogą przejść bezpośrednio do naszego budynku od razu po zakończeniu wesela. To świetny wybór dla osób, które chcą ograniczyć koszty związane z organizacją wesela w okolicach Świebodzic. Nie muszą Państwo martwić się dojazdem – pokoje znajdują się na terenie naszej posesji.

Sala weselna z pokojami dla gości blisko Świdnicy znajduje się w malowniczej okolicy. W naszym obiekcie wydzieliliśmy m.in. osobne pomieszczenie dla Pary Młodej, w którym świeżo upieczone małżeństwo może spędzić noc po imprezie. Zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, czy w danym terminie nasza tania sala weselna z noclegiem jest dostępna.