Ładowanie strony

Do Państwa dyspozycji pozostają dwie 100-osobowe sale weselne oraz jedna 200-osobowa sala z klimatyzacją. Wszystkie sale są przestronne i widne. Dysponujemy zarówno stołami okrągłymi, jak i prostokątnymi. Ustawienie stołów, podobnie jak i wszystkie inne aspekty związane z organizacją przyjęcia weselnego, uzgadniamy zawsze indywidualnie z klientem.

 

 

Nasze menu na wesela

 

Przygotowaliśmy bogate i różnorodne przykładowe menu weselne. Znajdują się w nim zarówno tradycyjne dania, jak i mniej znane potrawy. Dzięki temu Wasi goście, bez względu na swoje preferencje smakowe, będą zadowoleni. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wybór zup, dodatków oraz potraw na zimno. Za dodatkową opłatą zajmujemy się również organizacją:

  • stołu z winami,
  • beczki z piwem,
  • wiejskiego stołu,
  • słodkiego stołu,
  • alkoholu.

 

 

Pyszne potrawy, estetyczna aranżacja stołów

 

Gwarantujemy, że wszystkie potrawy przygotowywane w naszej kuchni są wykonywane bezpośrednio przed przyjęciem. Do gotowania używamy zawsze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze niezmiernie dbają o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale także estetycznie podane. Zapewniamy, że posiadają one zarówno walory smakowe, jak i wizualne.

 

Wesele nad zalewem w okolicach Świebodzic

 

Pary Młode często wybierają nasz obiekt ze względu na fakt, że w tym miejscu mogą nie tylko skorzystać z pysznego jedzenia i przestronnych sal, lecz także spędzać czas w plenerze. Organizujemy wesela nad zalewem w okolicach Świebodzic, co jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników natury. Ma to znaczenie przede wszystkim w sezonie letnim, gdy okoliczne tereny są zielone i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wesele w plenerze w okolicach Świdnicy to doskonałe rozwiązanie także w sytuacji, gdy po zakończonej imprezie planują Państwo zorganizować poprawiny. Dysponujemy bowiem terenami zielonymi, a także obiektem z miejscami noclegowymi dla Pary Młodej i gości. Dzięki temu nie trzeba rezerwować pokojów w innym miejscu, a także martwić się transportem zaproszonych osób w godzinach nocnych. Wszystkie najważniejsze punkty znajdują się na miejscu.

Nasza restauracja blisko Świdnicy jest również bardzo klimatyczna, dlatego sprawdzi się doskonale podczas rustykalnych przyjęć. Organizacja wesel w tym miejscu to strzał w dziesiątkę nawet w sytuacji, gdy zamierzają Państwo zaprosić ponad 100 osób.

 

Wesele z noclegiem koło Świdnicy

 

Ogromnym atutem naszej restauracji jest fakt, że przynależy do niej obiekt z pokojami noclegowymi. Występują one w wariantach dwu-, trzy- i czteroosobowych. To niezwykła wygoda, zwłaszcza gdy Państwa goście weselni pochodzą z odległych miejscowości i szukają zakwaterowania na czas ślubu. Wesele z noclegiem koło Świdnicy jest sposobem na ograniczenie kosztów związanych z dojazdami, a także zachęcenie zaproszonych osób do dłuższego pozostania na miejscu.