Ładowanie strony

Do Państwa dyspozycji pozostają dwie 100-osobowe sale weselne oraz jedna 200-osobowa sala z klimatyzacją. Wszystkie sale są przestronne i widne. Dysponujemy zarówno stołami okrągłymi, jak i prostokątnymi. Ustawienie stołów, podobnie jak i wszystkie inne aspekty związane z organizacją przyjęcia weselnego, uzgadniamy zawsze indywidualnie z klientem.

 

 

Nasze menu na wesela

 

Przygotowaliśmy bogate i różnorodne przykładowe menu weselne. Znajdują się w nim zarówno tradycyjne dania, jak i mniej znane potrawy. Dzięki temu Wasi goście, bez względu na swoje preferencje smakowe, będą zadowoleni. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wybór zup, dodatków oraz potraw na zimno. Za dodatkową opłatą zajmujemy się również organizacją:

  • stołu z winami,
  • beczki z piwem,
  • wiejskiego stołu,
  • słodkiego stołu,
  • alkoholu.

 

 

Pyszne potrawy, estetyczna aranżacja stołów

 

Gwarantujemy, że wszystkie potrawy przygotowywane w naszej kuchni są wykonywane bezpośrednio przed przyjęciem. Do gotowania używamy zawsze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze niezmiernie dbają o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale także estetycznie podane. Zapewniamy, że posiadają one zarówno walory smakowe, jak i wizualne.