Ładowanie strony

Nasza restauracja nad wodą blisko Świdnicy to ciekawy wybór dla osób, które chcą zjeść pyszne jedzenie w pięknym otoczeniu. Lokal został bowiem położony nad jeziorem. To charakterystyczny, drewniany budynek, pozwalający na przeniesienie się w czasie. Wydzieliliśmy także przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie w sezonie letnim nasi goście mogą jeść zamówione dania, podziwiając okoliczne krajobrazy.

Stawiamy na dania z różnych kuchni, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nad przygotowywaniem jedzenia czuwa profesjonalny szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy potrawy dostępne na co dzień, a także menu weselne, sprawdzające się doskonale podczas imprez okolicznościowych organizowanych w naszym obiekcie. Stawiamy na jakość i niepowtarzalny smak, a nasze potrawy sprawdzą się niezależnie od pory roku. Proponujemy także dania sezonowe.

 

Robot kelner w restauracji

 

W naszej restauracji zastosowaliśmy nietypowe rozwiązanie, jakim jest robot kelner. Nie zastępuje on standardowych pracowników, jednak jest świetną atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych. To nietypowe rozwiązanie, którego nie znajdziesz w okolicy. Maszyna może dostarczyć do stolików więcej naczyń niż klasyczna obsługa, jednocześnie odciążając pracowników. Taka atrakcja wyróżnia nas na tle pobliskich lokali. Robot kelner w restauracji pracuje przez cały rok, obsługując naszych gości.