Ładowanie strony

Wśród imprez, które organizujemy w naszej restauracji, znajdują się również eventy firmowe. Dysponujemy dużymi i przestronnymi salami z klimatyzacją, które są w stanie pomieścić nawet 200 osób. W związku z tym organizujemy zarówno duże imprezy firmowe, jak i kilkuosobowe spotkania biznesowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wydarzenia często wymagają skupienia i dyskrecji, dlatego wszystkim Gościom zapewniamy kameralną atmosferę oraz ciszę i spokój. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i małymi, lokalnymi firmami.

 

Jakie imprezy eventy firmowe organizujemy?

 

Posiadamy doświadczenie w organizacji takich wydarzeń jak:

  • konferencje firmowe,
  • eventy firmowe,
  • szkolenia,
  • imprezy integracyjne dla pracowników,
  • wigilie pracownicze.

Naszym Gościom oferujemy smaczne i świeże posiłki wykonane ze sprawdzonych i zdrowych produktów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również profesjonalna obsługa kelnerska. Organizacja imprez firmowych w Magnolia Rast to świetny sposób na to, aby w miłej, nieformalnej atmosferze spędzić czas ze swoimi współpracownikami i nawiązać nowe znajomości.

 

Więcej informacji o naszej ofercie

 

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją imprez integracyjnych i firmowych w naszej restauracji, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wydarzenia krok po kroku, tak aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Gwarantujemy przystępne ceny za obsługę całej imprezy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dziękujemy Państwu za zaufanie.