Ładowanie strony

Wśród imprez, które organizujemy w naszej restauracji, znajdują się również eventy firmowe. Dysponujemy dużymi i przestronnymi salami z klimatyzacją, które są w stanie pomieścić nawet 200 osób. W związku z tym organizujemy zarówno duże imprezy firmowe, jak i kilkuosobowe spotkania biznesowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wydarzenia często wymagają skupienia i dyskrecji, dlatego wszystkim Gościom zapewniamy kameralną atmosferę oraz ciszę i spokój. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i małymi, lokalnymi firmami.

 

Jakie imprezy eventy firmowe organizujemy?

 

Posiadamy doświadczenie w organizacji takich wydarzeń jak:

  • konferencje firmowe,
  • eventy firmowe,
  • szkolenia,
  • imprezy integracyjne dla pracowników,
  • wigilie pracownicze.

Naszym Gościom oferujemy również nocleg oraz smaczne i świeże posiłki wykonane ze sprawdzonych i zdrowych produktów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również profesjonalna obsługa kelnerska. Organizacja imprez firmowych w Magnolia Rast to świetny sposób na to, aby w miłej, nieformalnej atmosferze spędzić czas ze swoimi współpracownikami i nawiązać nowe znajomości.

Imprezy firmowe z wyżywieniem

 

Organizujemy imprezy firmowe z wyżywieniem. Na terenie naszego obiektu znajduje się bowiem restauracja czynna przez cały rok, przede wszystkim dla osób przyjezdnych. Możemy więc przygotować potrawy zgodnie z Państwa preferencjami, bazując na dostępnym menu. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku ważnych eventów firmowych, w trakcie których przewidziana jest część na omówienie dotychczasowych sukcesów i docenienie poszczególnych pracowników. Nasza restauracja prezentuje się bardzo elegancko i klimatycznie, a sale mogą pomieścić kolejno 100 i 200 osób.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i imprezy firmowe przez cały rok. Dopasowujemy ich dokładny charakter do okazji, a także panujących warunków, m.in. pogody. Dbamy o to, by nasi Goście bawili się doskonale i odpoczęli od codziennych obowiązków.