Ładowanie strony

Pary Młode często wybierają nasz obiekt ze względu na fakt, że w tym miejscu mogą nie tylko skorzystać z pysznego jedzenia i przestronnych sal, lecz także spędzać czas w plenerze. Organizujemy wesela nad zalewem w okolicach Świebodzic, co jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników natury. Ma to znaczenie przede wszystkim w sezonie letnim, gdy okoliczne tereny są zielone i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wesele w plenerze w okolicach Świdnicy to doskonałe rozwiązanie także w sytuacji, gdy po zakończonej imprezie planują Państwo zorganizować poprawiny. Dysponujemy bowiem terenami zielonymi, a także obiektem z miejscami noclegowymi dla Pary Młodej i gości. Dzięki temu nie trzeba rezerwować pokojów w innym miejscu, a także martwić się transportem zaproszonych osób w godzinach nocnych. Wszystkie najważniejsze punkty znajdują się na miejscu.

Nasza restauracja blisko Świdnicy jest również bardzo klimatyczna, dlatego sprawdzi się doskonale podczas rustykalnych przyjęć. Organizacja wesel w tym miejscu to strzał w dziesiątkę nawet w sytuacji, gdy zamierzają Państwo zaprosić ponad 100 osób.