Ładowanie strony

W Magnolia Rast zajmujemy się również organizacją przyjęć okolicznościowych. Do przygotowania każdego takiego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, tak aby spełnić Państwa wymagania i indywidualne preferencje. Zajmujemy się organizacją m.in.:

  • komunii,
  • chrzcin,
  • rocznic ślubu i wesela,
  • przyjęć rodzinnych,

a także innych uroczystości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Posiadamy duże i przestronne sale z klimatyzacją. Mogą Państwo zorganizować u nas przyjęcie okolicznościowe zarówno na setkę gości, jak i takie w kameralnym gronie kilkunastu osób.

 

 

Menu oraz pozostałe atrakcje

 

Podczas naszych przyjęć okolicznościowych gwarantujemy bogate menu, w którym każdy Gość znajdzie coś dla siebie, a także świetną muzykę i niezapomnianą atmosferę. Wszystkie potrawy wykonywane są bezpośrednio przed uroczystością ze świeżych i sprawdzonych produktów. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że dania są smaczne i zdrowe. Przed naszą restauracją znajduje się również plac zabaw dla dzieci, spełniający oczekiwania naszych najmłodszych Gości.

 

 

Imprezy cykliczne

 

W Magnolia Rast oferujemy również przyjęcia cykliczne takie jak:

  • sylwester,
  • andrzejki,
  • zabawy w stylu PRL.

 

Przyjęcia okolicznościowe w pięknym otoczeniu

 

Dla wielu osób ogromne znaczenie podczas organizacji jakichkolwiek imprez ma otoczenie obiektu. Nasza restauracja i pokoje noclegowe znajdują się nad jeziorem, co jest świetnym wyborem zwłaszcza w sezonie letnim. W trakcie przyjęć okolicznościowych Goście mogą spróbować pysznych potraw, a w wolnym czasie zwiedzać pobliskie tereny i relaksować się nad wodą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy godziny, menu czy dodatkowe atrakcje do Państwa potrzeb.

Organizujemy nawet bardzo duże przyjęcia okolicznościowe, obejmujące do 200 osób. Dysponujemy bowiem rozległą salą, w której możemy postawić stoliki i krzesła, a nawet wydzielić przestrzeń do tańca. Dbamy o odpowiednią oprawę takich wydarzeń, a jednocześnie umożliwiamy Parom Młodym czy rodzicom dziecka po komunii świętej wybór menu dla gości. Działamy przez cały rok, nie tylko w sezonie letnim. Zimą organizujemy imprezy okolicznościowe wewnątrz naszego budynku, w specjalnie wydzielonej sali.

Możemy zorganizować dowolne przyjęcie okolicznościowe, zgodnie z preferencjami naszych gości. Udostępniamy salę weselną, a w trakcie dłuższych wydarzeń możemy zapewnić także noclegi dla przyjezdnych osób. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy Państwu na kompleksowych usługach w jednym miejscu. Dzięki temu można uniknąć konieczności rezerwowania pokojów w innych obiektach, a impreza będzie trwała do późnych godzin nocnych.